Pjesa e parë u mbyll me avantazh për Al Nasër, pasi tundi rrjetën Sadio Mane. Në 45 minutat e dyta dyfishoi shifrat Ronaldo, teksa goli i miqve ngushtoi shifrat dhe pati vlerë vetëm për statistikë.

", "author": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/public/syri/images/logo_png.png", "width": 100, "height": 34 } }, "image": { "@type": "ImageObject", "url": "/uploads/syri.net/images/2024/September/30/auto_Screenshot-2024-09-30-220726-750x4871727728179.png", "width": 900, "height": 584 } }

VIDEO/ Ronaldo nuk ndalet, shënon dhe i jep fitoren Al Nassr

Al Nassr ka mposhtur me rezultatin 2-1 Al Rayyan në kuadër të Champions league në Azi. Golin e dytë për Al Nassr, që pati dhe vlerë fitoren, e shënoi Cristiano Ronaldo.

Portugezi tregon sërish se nuk di të ndalet. Kujtojmë ndërkohë se ky ishte goli i tij i parë këtë sezon në Champions.