Më herët Zhegrova kishte asistuar për golin e dytë të Lille ndërsa më pas shënoi me një goditje spektakolare, duke gjetur golin e tretë në kampionat, ku numëron edhe 5 asiste.

", "author": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/public/syri/images/logo_png.png", "width": 100, "height": 34 } }, "image": { "@type": "ImageObject", "url": "/uploads/syri.net/images/2024/February/04/auto_edon1707060691.png", "width": 900, "height": 555 } }

VIDEO/ Edon Zhegrova mahnit Francën, gol spektakolar nga distanca

Edon Zhegrova mahnit tifozët e Lille dhe jo vetëm, me një gol spektakolar.

Sulmuesi “Dardan” shënoi me një goditje me të majtën nga distanca në ndeshje Lille-Montpellier, duke çuar shifrat në 4-0 në minutën e 40-të të pjesës së parë.