", "author": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "Syri Net", "logo": { "@type": "ImageObject", "url": "/public/syri/images/logo_png.png", "width": 100, "height": 34 } }, "image": { "@type": "ImageObject", "url": "", "width": , "height": } }

VIDEO/ E pabesueshme çfarë po ndodh në Kosovë-Shqipëri, shënohet një tjetër gol

Në stadiumin “Letzigrund” të Zyrihut po luhet ndeshja miqësore mes Shqipërisë dhe Kosovës, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 1-0 për Kosovën me golin e shënuar nga Arbër Zeneli në minutën e 20-të.

Në pjesën e dytë është përsëri Zeneli i cili me një veprim mjaft të bukur shënon një supergol, duke dyfishuar shifrat.

Nuk mjaftohet Kosova, teksa shënon dhe golin e tretë. Krosim i Zhegrovës nga e djathta, topi nuk devijohet nga askush dhe Berisha i surprizuar e sheh topin në rrjetë.