OP-ED

Të vërtetat e hidhura shqiptare sot në Parlamentin Europian!

OP-ED

Një President për PD!

OP-ED

Nga politikani i keq s’mund të bësh njeri të mirë!

Arte & media

VIDEO-SYRI TV/ ‘Lugina e djalit’, horrori i parë në Shqipëri. Filmi mes tragjikes dhe romancës

Kosova

Kosovë/ 12 raste të reja me Covid-19 në 24 orë

Sociale

VIDEO-SYRI TV/ Qeverisje e hapur nëpërmjet rrjetit 'Open Gov Hub' për përmirësimin e demokracisë

Arte & media

VIDEO - SYRI TV/ ‘Errësirë’, bërtitje për vuajtjet e komunizmit, skutat ku hyn Oltsen Gripshi

Sociale

Vetëm 1 për qind e grave vlerësohen si të fuqizuara në Shqipëri/ Xhelili: Është shumë pak

Sociale

Tatimet: Mos harroni, nga 1 qershori ndalohen qeset plastike!

Kuriozitete

Vazoja e perandorit kinez shitet për 1.8 milion dollarë

Sociale

VIDEO-SYRI TV/ Punonjësit, protestë para inceneratorit të Fierit, prej muajsh nuk marrin rrogat

OP-ED

A po shkon ekonomia drejt punëzënies së plotë?