Kosova

Rrëfimi i pejanit që i shkoi djali në Siri: Ndihmojeni të kthehet me familjen, do të përballet me drejtësinë

Arte & media

Gjergj Fishta, 'Homeri shqiptar', paska pasur dorë edhe për vizatim

Sociale

Një shtjellë ciklonike sjell shira në Shqipëri dhe erëra të forta në detin Jon

Sociale

Parashikimi i motit për ditën e shtunë

Kosova

Shpallja non grata e dy diplomatëve, Rusia i përgjigjet Kosovës

Sociale

Miratohet leja për hekurudhën Tiranë- Durrës, zbardhen 17 vendimet e tjera të KKT-së

Sociale

VOA: Mungesa e ilaçeve në Shqipëri, sfidë më tepër për familjet e fëmijëve me leuçemi

Kosova

Dyshohet për pesë vepra penale, lihet në burg zyrtari i AKI-së

Kosova

Këta janë dy rusët e shpallur non grata nga Kosova

Sociale

Vendimi i Komitetit: Doza e tretë për personat mbi 60 vjeç, vaksinim edhe fëmijët +16 vjeç dhe 12-15 vjeç

Kosova

Kosovë/ Asnjë viktimë nga Covid-19, ja sa raste pozitive janë shënuar brenda 24 orëve

Sociale

VIDEO/ 'Nuk do ta quaj mamanë time as Prindi 1, as Prindi 2, por mama, nënë' - Zëri i fortë i LGBT në 'Kafe Shqeto'