Shneta

Studimi: Kombinimi i barnave për kancerin e prostatës zgjat jetën e pacientëve

Shneta

Për të hequr qafe pikat e zeza, ja 5 hapat me të thjeshtë

Shneta

A i dini ju, 5 shenjat që tregojnë se pini shumë alkool

Shneta

Efektet anësorë që ka mishi i kuq në nyjet tona

Shneta

Plani ‘i përsosur’ i dietës së Mbretëreshës Letizia: Çdo mëngjes ushqehet njëjtë

Kuriozitete/Fun

Jeni një prej tyre? Ja kush janë shenjat më kursimtare dhe ato më 'shpërdorueset'

Shneta

'Kur s'ki ku i len paret' - Miliarderët në kërkim të pavdekësisë, duan të jetojnë përgjithmonë

Shneta

Ja si zgjohemi në mëngjes sipas shenjës së horoskopit?

Shneta

Kujdes! Kjo sëmundje e rrezikshme po i prek 20 për qind të vajzave të reja

Kuriozitete/Fun

Historia e trishtë e njeriut që u godit shtatë herë nga rrufeja

Shneta

Si të rregulloni problemet me tretjen?

Kuriozitete/Fun

Lajm i mirë, Apple njeh territorin e Kosovës me sistemin e ri operativ