Kuriozitete/Fun

Lopët në Gjermani trajnohen për të shkuar në tualet, në mënyrë që të zvogëlohen emetimet e gazrave serë

Kuriozitete/Fun

Arsyeja pse nuk duhet të flini me celularin pranë shtratit

Kuriozitete/Fun

A e dini se si reagon truri juaj kur dashuroheni?

Kuriozitete/Fun

Shqiptarja e Maqedonisë që theu tabutë, tash e 17 vite punon si shofere e autobusit

Kuriozitete/Fun

Një mënyrë praktike për t’i shpëtuar dhimbjes së kokës pas ca gotave me verë

Kuriozitete/Fun

A duhet të shqetësoheni apo është thjeshtë rënia sezonale e flokëve?

Shneta

Britania do të shtojë acid folik në miell për këtë arsye

Kuriozitete/Fun

Disa fotografi që nuk mund të shpjegohen ose të justifikohen!

Kuriozitete/Fun

Shenjat e sëmundjes vdekjeprurëse që shfaqen shpesh në thonj

Kuriozitete/Fun

Varësia ndaj ushqimit: Çfarë është dhe si ta trajtoni?

Shneta

Vëmendje: Këto janë shenjat paralajmëruese të abuzimit të mundshëm seksual tek fëmijët dhe adoleshentët

Shneta

5 gjendjet shëndetësore që ngatërrohen me sëmundje të tjera