‘Shqiptari që përdhunoi të ëmën ishte i dehur’

‘Shqiptari që përdhunoi të ëmën ishte i dehur’

20:38, 07/10/2016
A+ Aa A-

Detaje të reja janë bërë publike lidhur me ngjarjen e ndodhur sot në Greqi, publikuar më herët nga Syri.net, ku një 57-vjeçare shqiptare ka akuzuar të birin 29-vjeçar se e ka përdhunuar.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur sot në lagjen Analipsi në Selanik.

Denoncimin e ka bërë gruaja 57-vjeçare dhe djali tjetër i saj. Sipas burimeve policore, nga të dhënat paraprake duket se 29-vjeçari ka qenë edhe nën efektin e alkoolit. I riu është arrestuar.

 /Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco