Sociale

VIDEO/ 'Nuk do ta quaj mamanë time as Prindi 1, as Prindi 2, por mama, nënë' - Zëri i fortë i LGBT në 'Kafe Shqeto'

Sociale

VIDEO – SYRI TV/ Ndërtimi i një pallati tjetër, banorët në protestë: Tërmeti e dëmtoi, tani po na e shkatërrojnë

Sociale

‘A duhet të ketë vaksinim të detyruar për studentët’ flasin Taulant Muka dhe biologu Arben Domi: Presion, presion...

OP-ED

Si reforma në drejtësi e çoi drejtësinë shqiptare nën kontrollin e PS dhe roli i Xhorxh Soros

Sociale

COVID/ A kanë të drejtë njerëzit të mendohen dy herë për tu vaksinuar pas raportit 'bombë'? Flet shkencëtari Taulant Muka

Sociale

FOTO/ Moti i fundjavës, e shtuna me shi, të dielën rregullohet koha

Sociale

VIDEO – SYRI TV/ Varfëria këmbëkryq në zonat e Patosit, shitësit: Qytetarët marrin borxhe për bukë

Sociale

VIDEO/ Programi 100 fshatrave dështon në Maliq, Fshati Zvirinë i lënë në mëshirë të fatit

Sociale

VIDEO- SYRI TV/ Çmimet e larta, Qytetarët: Qeveria të reflektojë, e pamundur të ushqehemi

Sociale

KAFE SHQETO/ Çfarë po fsheh qeveria shqiptare dhe Pfizer?

Kuriozitete

Shitet me çmim marramendës në Paris skeleti i një dinozauri

Arte & media

Shuhet aktorja e njohur shqiptare