Sociale

VIDEO/ 39 % e shqiptarëve nuk bëjnë dot pushime, qytetarët: Nuk na mjaftojnë të ardhurat

Kosova

Kosovë/ Dalin rezultatet e testeve për COVID-19, sa ja raste të reja u shënuan

OP-ED

10 rregulla nga Machiavelli i shekullit XXI për Princin e Ballkanit

Sociale

VIDEO/ Lalari i Fierit, fshati i borxheve. Shitësit: I shlyejnë kur vijnë emigrantët

Sociale

VIDEO e Kafe Shqeto/ Dhuna në familje: Gratë dhe vajzat shqiptare po ndërgjegjësohen

Kosova

Serwer: Washingtoni t’i dërgojë sinjale të qarta Serbisë se NATO do t’i mbrojë fqinjët nga Beogradi

OP-ED

Pse u tmerrua në Bruksel, Aleksandër Vuçiç?

Sociale

VIDEO nga Lungomare: ‘Tregtari’ torturon këlyshët e vegjël në piskun e vapës

OP-ED

Vaksinimi/ ‘Dhi e zgjebosur me bishtin përpjetë...’

Sociale

Kursi i këmbimit valutor, 21 korrik 2021

Sociale

Anketa e Kombeve të Bashkuara për lehtësimin e tregtisë, Shqipëria në vend numëro

Sociale

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e mërkurë